Zahradní jezírka

Každý si přejeme svěží a bohatou zahradu. Zahradní jezírko vnáší do zahrady nový život, který dá Vaší zahradě nový rozměr. Jezírko samotné dokáže potěšit oko, ale ve spojitosti s příjemným šuměním vody a bzukotem všelijakého hmyzu, kterému poskytnete ve své zahradě prostory k životu, se stává příjemným i pro duši každého milovníka přírody. Stejně tak Vám může nabídnout i osvěžení v letních měsících a otužilcům po celý rok.

Voda k zahradě neodmyslitelně patří a my jsme schopni Vám ji do zahrady zakomponovat v různých formách, jako malé koupátko pro ptáky, fontánu, zahradní jezírko nebo koupací biotop.

Nabízíme Vám nejen technický projekt, ale také osazovací plány pro rostliny nezbytné pro správné fungování koupacích biotopů a jezírek. Tyto rostliny pomáhají udržovat vodu čistou díky mikroorganismům žijícím na jejich kořenech, proto není potřeba používat chemii, což ocení lidé trpící ekzémy či jinými kožními problémy. Také jsme schopni Vám navrhnout vhodnou rybí osádku i její počet.

Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás jezírko nebo biotop vhodný neváhejte Nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu vodního prvku do Vaší zahrady.