Zahradní stavby

Zahrady jsou kus přírody, kterou si člověk podmaňuje, ale zároveň ochraňuje. Jedním ze znaků podmaňování si přírody je tvorba cestiček, schodů a opěrných zídek, kterými si člověk snaží přetvořit divokost v krotkost. Znakem pro ochranu Vaší práce, tedy zahrady, může být plot vytyčující Vaše teritorium.

Pokud už od nás máte návrh zahrady tak je jistě o četnosti a druhu stavebních prvků rozhodnuto. Pokud, ale vybráno nemáte a nevíte jaké je prvky kombinovat a z jakých stavebních materiálů tvořit jsme schopni Vám s výběrem poradit.

Zahradník není stavař

Jsme si vědomi toho, že je pro Vás důležitá kvalita a odbornost provedené práce. Trochu fušujeme do řemesla jiných, ale drobné suché zídky, umělé potůčky a ploty jsou neodmyslitelně spjaté s prací zahradníka. Jsme si vědomi, kde končí naše síly a tam si voláme na pomoc malou stavební firmu, se kterou úzce spolupracujeme na větších projektech. Tam kde nestačí naše zkušenosti, nebo odbornost v oboru staveb. Naše spolupráce je výhodou hlavně s ohledem na to, že koordinace prací je pak v naší režii a Vy máte méně starostí.

Kontakt na spolupracující stavební firmu:

Štefan Maťovčík

E-mail: obchod@matovcik.cz

Web: www.matovcik.cz

Tel: +420 602 941 681

Ať už chcete postavit dřevěný, prefabrikovaný betonový, drátěný nebo kovaný plot. Vydláždit chodníček nebo celý vjezd. Postavit suchou zídku z kamene nebo dřevěnou palisádu můžete se na nás obrátit.

Ukázka práce: Zahradní stavby

Tvorba cesty z mzk
« z 6 »